Форум о бесплатных мини играх и казуальных играх
История благодарностей участнику davose. Спасибо сказали: 19
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
13.3.2011, 22:09 Реальная ферма
Хороша гра. Єдиний недолік - не вистачає складності: На експерті майже всі рівні без помічників з нагородую за швидкість :/ Хоча складність собі завжди можна придумати додаткову derisive.gif Незручний скролінг у мене прибрався після натиску кнопки "зменшити розмір ферми".

У грі зловив не приємну багу - нагороду "пройти рівень без помічників" не дало, хоча майже всю гру на експерті я пройшов взагалі без них.

Нагороду "пройти за один день" проігнорував - як на мене, то це "не правильний" ачівмент. Для того, щоб закрити цей слот медалі, змінював дату на календарику на одну і ту ж перед грою.
Антонина23
9.2.2011, 0:33 Zanzarah: В поисках Затерянной страны
Ага, чіт-коди рулять ... Особливо чіт-код після якого виводиться "Ви виграли цю гру!", або ще краще "Ви виграли усі ігри, можна більше не паритися!" derisive.gif Як на мене, то гра з чітами це зовсім не та гра, та й чи гра ще? Але кожному своє, аби приносило задоволення. На смак і колір усі фломастери різні crazy.gif
ataranga
7.2.2011, 20:40 Zanzarah: В поисках Затерянной страны
Цитата(ataranga @ 5.2.2011, 8:42) *
вот такой вопрос... На одном из форумов прочла, что без диска выиграть в битвах почти невозможно... Ну, якобы такая защита... Я в этом не понимаю ничего, но выиграть не могу ни одну битву... Не прошла даже Сад фей, чтоб взять мешок для ловли пикси... Конечно, может из меня такой игрок...перелопатила кучку форумов, даже пробовала поставить читы, но... Помогите, пож.. , уж очень хочется поиграть!!!

Я її повністю пройшов, скачавши з цього сайту. Все там можливо smile.gif Це не казуалка, її наскоком не візьмеш ... там є багато допомоги в F1, у якій варто розібратися - індикатори, таблиця ефективності різних магічних сил, керування феями ...

Як припущення, можливо ви не звернули увагу на:
- таблицю ефективності (вона в F1). Нпр феї природи не ефективні проти вогню і дуже вразливі до металу, льоду, вогню
- утримування кнопки атаки - значано підсилює атаку
- фея вміє не тільки пригати (один натиск правої кнопки, а й літати - декілька натисків)
ataranga
18.11.2010, 15:42 Путь чародея
Цитата
Геймеров просто не затянет такая игра ))

Після того як переграєш море ігр, починають приваблювати родзинки, а не графіка (від чого тільки і преться сучасне підростаюче покоління). Основна фішка цієї гри - малювання символів магії, без неї було б зовсім не те.

Не погоджусь майже з кожним пунктом, розкажу тільки тезисно ... чого його флудити, на смак усі фломастері різні ;) Тимпаче, що я не називаю цю гру шедевральною. Легка та приємна казуалка з особливою фішкою. На мою думку гру варто спробувати!

1) спустя 20 минут все превращается
Саме тому і не сподобалась ... це те саме, що робити відгук про книгу прочитавши перші 20сторінок :/ Треба хоча б процентів 30% пройти/прочитати, щоб робити такі сильні висновки "все превращается в обыденную жизнь".

2) Нет свободы
Багато вспіваєш зробити всякого додаткового, окрім основних квестів. Повністю продумаєш інваріантний шлях проживання дня, намагаєшся покращити свої навики, найнятися на кращу роботу, купити додатковий шмот, вивчити нові закляття, скористатись магією, для додаткового заробляння грошей та економії часу.

3) "бей, чтоб потом бить сильнее"
Тут не цей принцип ... але зрозуміло, через 20хв гри його і не вловиш. Це не РПГ побудована на експі! Але сама бойова система дуже проста і тільки малювання знаків робить її прикольною (імхо).

4) "Каждая игра должна чтото приносить человеку"
Кожна гра в першу чергу має приносити задоволення.

Я бы рекомендовал игру детям до 12 лет - девочкам; и мальчикам которые чуствуют себя девочками.
Це взагалі без коментарів %) Дуже по дитячому :/ + Рекомендувати щось чи ні можна тільки знаючи предмет обговорення, а не просто побачивши обкладинку, або зробивши декілька кліків ;)

nean2002, читай правила форуму ;)
Цитата
* 1. Общение на форуме должно происходить только с использованием литературных русского или украинского языков. Использование других языков не приветствуется.
Kitsune, kiray, mishootka, Фай, kitsenuk
18.11.2010, 8:54 Путь чародея
Прикольна гра, пройшов за одну ніч crazy.gif

Вперше побачив такий цікавий спосіб створення заклять (символами) - не користувався підказками і швидко навчився викреслювати(творити) усілякі магічні крякозяблики - для мене, це найбільший фан у цій грі.

Кольори усіх предмети можна підлаштовувати під свій смак + можна змінювати кольори героя. Я робив замок Дракули (все чорне, червоне, золоте, похмуре) і жив у ньому кровосос (біла шкіра, червоні очі, чорно-червоний шмот з правильним плащем)

Про графіку: справжні геймери вміють абстрагуватися від графіки, якшо іграшка того варта derisive.gif
Darkharmony, kiray, Aisha87, Фай, Oly
14.9.2010, 20:24 Stranded 2.Mysteries of Time/Затерянные 2. Загадка Времени
Ребята!!! Помогите пожалуйста...как сделать удочку???

Хе-хе ... я багато що зробив, поки вудку навчився майструвати ... і все ж було написано. Я все намагався поєднати палку з ниткою і думав, що не вистачає крючка, тому і не працює ...

Легенька підказка
Показать то что скрыто?:

Спробуйте уважно почитати опис вітки дерева smile.gif + Крючка не потрібно


Повне рішення:
Показать то что скрыто?:

Палку намочити у прісній воді, щоб вона стала гнучкою (bendable)
Нитку можна зробити з бавовни (білі кущі)
Вудка=ГнучкаПалка+Нитка


Доречі, MassiveMod (він англійський) має найбільше наворотів і цікавих фішок (у російському моді, судячи зі скриптів, приколів набагато менше)

Найбільше задоволення від цієї гами я отримав, створивши самий маленький випадковий острів зі складністю = Hard + заборонив собі знищувати гнізда хижаків (у мене була два "гнізда" левів та одне яструба) - це було море фану ... ледь вижив ... - рекомендую smile.gif
lavia
26.7.2010, 17:12 Lieferwagen Simulator 2010 (русская версия)
Руль підтримується? Вигляд від першої особи є?
21.5.2010, 16:52 Heid. The Game (multi, рус)
А за скрінами і не скажеш, що гра може затягнути ... і кого, геймера з величезним стажем crazy.gif

Корисна порада: Програма працює у режимі повного екрану і при перемиканні між вікнами зависає.
Для того, щоб гратись більш вільно, варто змінити налаштування fullscreen=false у файлі data\config\game.ini

Додаткова інформація: збережень (сейвів) у грі немає.
Пройшовши розділ повністю, відкривається можливість пройти наступний розділ.
Усього в іграшці 6 розділів.

Оцінка за власним спиртометром 7/10.
Найбільше сподобалось шукати не обвязкові предмети - це начебто шукати гриби у лісі derisive.gif

PS: Наврядчи гама сподобається людям, які не вміють абстрагуватись від графіки.
Oly
10.3.2010, 0:47 Волшебное ранчо. Легенда о кристаллах.
Цитата(Маришек @ 9.3.2010, 20:57) *
davose, спасибо огномное за подробную инструкцию (правда, если бы не мой муж, вряд ли я бы это все перевела)
И еще такой вопрос (надеюсь последний) - как продавать коня? Ведь после скрещивания он уже тока для скачек на своем уровне и годится.....

Коня можна продати давши йому спец. завдання "Продажа". Завдання даються при кліку на скриньку з листами

(правда, если бы не мой муж, вряд ли я бы это все перевела)
To sell a horse you should send him on the special quest, called "Selling". You can find that quest in the quest's mailbox.
9.3.2010, 21:20 Волшебное ранчо. Легенда о кристаллах.
что-то не могу никак разобраться с игрою. Поясните натуральной блондинке....))
1. Коней скрещивать можно тока когда все характеристика максимальные? В том числе и интеллект 100/100?
Усі, окрім інтелекту ... розумову діяльність коня можна підвищити тільки тимчасово ..., але для розмноження це не потрібно (все як у житі) ... Достатньо натренувати усі інші вміння (які можна натренувати: сила, швидкість, реакція і тд)

2. Как достичь последнего показателя (интеллект 100/100)? С помощью зелий?
Там було зілля ~+16Int (і інші характеристики), але за допомогою зілля можна підвищити інтелект тільки тимчасово. Після того як стимуляція нейронів хімією пройде, коняка стане знову "не хитрою" smile.gif

3. "Умнеют" ли лошади в процессе обучения другим навыкам? Или коли родился с интеллектом 74/100 так и ходи по жизни?
Нажаль ні smiles.gif Я продавав розумників з 74 Int відразу (якщо це була стартова конячка - куплена в магазині). Якщо такий мислитель народився після схрещування, то доводилось його ганяти по два рази на усіх тренажерах (навіть, якщо усі натиски на "Відмінно")

4. Допустимо ли скрещивать лошадей разных пород (единорога с огненной или коня-демона с пегасом)?
Угу ... теоретично, якщо схрещувати "Слон" + "Слон", то має вийти також "Слон" ... але у мене раз було таке: "Пегас+Пегас" = "Сніжна" crazy.gif Можливо, якісь сильні гени їхніх нащадків проявили себе smile.gif Тому, я намагався слідкувати за чистотою породи з 1-2 рівня (коли купував коня). Також помітив, що схрещування однакових типів підвищує інтелект (нпр: Вогнева84Int+Вогнева83Int=Вогнева100Int !).

Вони "намутили" при купівлі коняки (не дали назви, а просто тільки опис), у мене була така проста шпаргалка (щоб не купувати коня у мішку) :
Якщо у описі є слова
"С гор" - Сніжна
"Скаковая лошадь" - Пегас
"Грациозность" - Єдиноріг
"Древних цивилизаций" - Демон
"Дикие лошади" - Вогнева
maxx

RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 12:56